HARBOR’S COFFEE

Tüm dünyada yoğun ilgi gören kahve grubu içecekler sektöründe faaliyetlerine 2013 yılında İzmir’de sıcak içecek tozları ve soğuk içecek tozları üzerine başlayan firmamız; aldığı olumlu yorumlar ve müşteri memnuniyetleri ile zaman içerisinde dallanıp budaklanarak genişledi. Müşterilerimizden gelen talepler üzerine kahve ve bitki çayı çeşitlerini de ürün portföyüne ekleyen firmamız kısa süre içerisinde İzmir’de ve İstanbul’da irili ufaklı birçok franchise firma ve coffee-shop ile çalışmaya başladı.

Özverili çalışmamız, ürün kalitemiz ve iş programımıza olan sadakatimizin yanı sıra sunmakta olduğumuz “Ürün Geliştirme & Çeşitlendirme” ve “Private Labeling” hizmetlerimiz de eklenince karşımızda hep gülen yüzler görmeyi başarabildik.

2019 yılında İzmir ve İstanbul ile yetinmeyerek bu sefer de maceramızı İç Anadolu’ya taşıdık. İki genç girişimcimizin önderliğinde Ankara merkezli olarak kurulan  “Harbor’s Coffee” marka adımız ile İç Anadolu bölgesinde müşterilerine hizmet vermeye başlayan firmamız; sunmuş olduğu kalite ve sınırsız hizmet prensibiyle ülkemizin bir çok şehrinde tercih edilen ve sevilen bir marka olmuştur. Bu sayede Harbor’s Coffee müşterilerini tüm damak zevklerine hitap eden geniş ürün yelpazesinde bulundurduğu enfes tatlar ile buluşturabilmenin vermiş olduğu kıvancı yaşıyor.

Günden güne büyüyen markamız ile sizlere sunmuş olduğumuz hizmetlerin sadece kahve olmadığının bilincindeyiz. Kimi için ufak bir sığınak olan kimi için gündelik bir tüketim ürünü olan kahvenin; emek ve özen istediğini bilen ekiplerimizin sağladığı güvenilirlik, yüksek iş ahlakı ve çözümler ile müşterilerimizin bizi tercih etmesini sağlamış olmaktan gurur duyuyoruz.

Harbor’s Coffee olarak “kaliteli ve güvenilir ürün sunmak”, “müşteri memnuniyeti ve desteğinden ödün vermemek” ve “teslimat zamanlarımızı aksatmamak” genel çalışma prensiplerimizdir. Bunlara ek olarak müşterilerimize ekonomik çözümler sunmak ve lojistik destek sağlamak da sorumluluk alanlarımız içerisindedir.

MİSYONUMUZ

Değişen tüketici trendlerini takip ederek yüksek standartlardaki yenilikçi ürünleri uygun fiyatlar ile tüketicileriyle buluşturmaktır. Harbor’s, herkesin lezzete ve kaliteye kolaylıkla ve ekonomik olarak ulaşması için çalışmaktadır.

VİZYONUMUZ

Ürün kalitesi ve lezzetinden ödün vermeyerek, istikrar içinde büyüyerek; ve değerini sürekli artırarak, Ankara pazarında büyük ölçekte rekabet gücüne sahip, sektörünün bilinen ve beğenilen bir markası olma hedefine ulaşmak.